Zapraszamy osoby dotknięte problemem uzależnienia, ich rodziny i bliskich oraz wszystkich, którzy chcą żyć w prawdzie i swoją wolnością służyć innym na kolejną serię Rekolekcji Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

  • Rozpoczęcie rekolekcji w piątek, 11 maja 2018 r. o godz. 18:00.
  • Zakończenie rekolekcji w niedzielę, 13 maja 2018 r. ok. godz. 14.00.

Rekolekcje będą miały miejsce w Domu Rekolekcyjnym Sióstr Benedyktynek pw. Dobrego Pasterza przy ul. Plac Konstytucji 3-go Maja 8 w Przemyślu (Parafia pw. Świętej Trójcy). Zgłoszenia na rekolekcje tylko i wyłącznie na nr tel. 506 733 149  do 5-ciu dni przed rozpoczęciem rekolekcji. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń.

Obowiązkowo przywozimy śpiwór lub własną pościel.

Pamiętaj, że dokonując rozliczenia rocznego możesz wesprzeć podejmowane przez nas działania związane z remontem naszej świątyni. Jak co roku wspólnie z Fundacją Brat Słońce prowadzimy akcję 1% dla Kościoła Franciszkanów w Przemyślu. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Kościoła Franciszkanów, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nr KRS: 0000397954 oraz celu szczegółowego: Przemyśl 17  dowiedz się więcej …

Facebook
Skip to content