Ogłoszenia duszpasterskie

3. lipca 2022 r.

14 NIEDZIELA  ZWYKŁA

 

  1. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. Nie zapominajmy o obowiązku codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św. Czas urlopów, wakacji wykorzystajmy również na pogłębienie naszej wiedzy religijnej przez lekturę prasy katolickiej, dobrych książek wyjaśniających prawdy wiary czy też oglądanie wartościowych programów telewizyjnych.
  1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbywa się zbiórka ofiar na prowadzenie prac konserwatorskich w naszym kościele. Serdecznie prosimy o modlitewne i materialne wsparcie tych prac. W intencji Ofiarodawców sprawowana jest dzisiaj Msza św. o godz. 10.00.
  1. Na nabożeństwo różańcowe z procesją eucharystyczną i zmianą tajemnic Żywego Różańca zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30.
  2. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
  3. Przypominamy, w lipcu i sierpniu nie odprawiamy Mszy św. o godz. 16.30. Spowiadamy natomiast 15 minut przed Mszą św. Z powodu rozjazdów kapłanów prosimy się liczyć z brakiem spowiedników w czasie Mszy św.
  4. W bieżącym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko po południu, w godz. od 16.00 do 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę, 10 lipca o godz. 18.30 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza Święta w 79. rocznicę Zbrodni Wołyńskiej. Zainteresowanych zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Informujemy, w najbliższym tygodniu rozpoczną się prace przy izolacji schodów wejściowych do naszego kościoła. Dostęp do kościoła będzie jedną stoną, za utrudnienia przepraszamy.

 

 

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłego niedzielnego odpoczynku, a na rozpoczynający się tydzień Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Niepokalanej 

franciszkanie

Facebook
Skip to content