W poniedziałek, 4 czerwca 2018 r., na miesiąc przed rozpoczęciem 38. Przemyskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, ruszyła nowa odsłona pielgrzymkowej strony internetowej pielgrzymka.przemyska.pl, nad którą czuwać będzie redakcja Radia FARA. Każdego roku pielgrzymkowa strona internetowa ułatwia pielgrzymom – zarówno tym fizycznym jak i duchowym – dostęp do informacji dotyczących organizacji całego przedsięwzięcia: zapisów, przekazywania intencji i pozdrowień oraz wielu innych.

W serwisie można będzie znaleźć także newsy dotyczące aktualnych wydarzeń, takich jak spotkania przedpielgrzymkowe czy odsłuchać audycje przygotowujące nas do ruszenia w drogę. Natomiast w trakcie trwania pielgrzymki będą tam zamieszczane zdjęcia, filmy oraz dźwięki, dzięki którym pielgrzymi duchowi również będą mogli w dowolnej chwili sięgnąć po wybrane treści.

Wspólnie z redakcją Radia FARA zachęcamy do korzystania z serwisu pielgrzymkowego.

Pamiętaj, że dokonując rozliczenia rocznego możesz wesprzeć podejmowane przez nas działania związane z remontem naszej świątyni. Jak co roku wspólnie z Fundacją Brat Słońce prowadzimy akcję 1% dla Kościoła Franciszkanów w Przemyślu. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Kościoła Franciszkanów, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nr KRS: 0000397954 oraz celu szczegółowego: Przemyśl 17  dowiedz się więcej …

Facebook
Skip to content