W sobotę 7 września br. o godz. 6.00 Msza św. w naszej świątyni rozpoczęła spotkanie Męskiego Różańca. Mszy św. przewodniczył ks. bp. Stanisław Jamrozek, po Mszy jak w miesiącach poprzednich przeszla procesja różańcowa do Figury MB Niepokalanej na placu przed kościołem Trójcy św.

Mężczyźni, którzy uczestniczyli w Mszy Świętej, a następnie przeszli ulicami miasta Przemyśla w ramach inicjatywy MĘSKI RÓŻANIEC, modlili się, aby wynagradzać Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny wszelkie zniewagi, grzech i bluźnierstwa, wypraszać potrzebne łaski, walczyć m.in. o swoją męskość, rodziny, dzieci, Ojczyznę.
fot. ks. Andrzej Bienia

Męski Różaniec w Przemyślu (fot. ks. Andrzej Bienia)

Pamiętaj, że dokonując rozliczenia rocznego możesz wesprzeć podejmowane przez nas działania związane z remontem naszej świątyni. Jak co roku wspólnie z Fundacją Brat Słońce prowadzimy akcję 1% dla Kościoła Franciszkanów w Przemyślu. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Kościoła Franciszkanów, proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nr KRS: 0000397954 oraz celu szczegółowego: Przemyśl 17  dowiedz się więcej …

Facebook
Skip to content