Ogłoszenia duszpasterskie

17 wrzesień 
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się spotkanie dzieci klas trzecich szkoły podstawowej oraz rodziców z terenu naszej parafii przygotowujących się do I Komunii św. Obecność obowiązkowa.
  2. Również dzisiaj, po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie klas trzecich gimnazjum przygotowujących w tym roku do bierzmowania oraz ich rodziców. Spotkanie jest obowiązkowe i odbędzie się w salce młodzieżowej.
  3. Jutro, w poniedziałek, 18.września – święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Jutro, swoje imieniny będzie obchodził Stanisław Maciaszek. Solenizantowi życzymy zdrowia, obfitych łask Bożych i opieki MBP oraz wszelkiego dobra w życiu zakonnym i kapłańskim.
  4. W piątek 22 września odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, której celem jest wsparcie zakupu urządzeń ratujących życie dzieci w krajach, gdzie pracują polscy misjonarze. Sprzęt będzie można zwozić i składać przy naszej bramie na ul. Śnigurskiego od godz. 9-tej do 14-tej. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości pozbycia się zużytego sprzętu, ale jednocześnie prosimy by dostosować się i w piątek do godz. 14.00 przekazać w/w sprzęt. O godz. 14.30 nastąpi odbiór i sprzęt zostanie wywieziony.
  5. W dniach 23-24 września organizowana jest pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Zapraszamy małżeństwa i rodziny na tę pielgrzymkę z naszej parafii. Więcej informacji na plakacie w gablocie, jest też podany numer telefonu kontaktowego.
  6. W sobotę, 30 września, odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Jarosławskiej Kolegiaty. Zainteresowanych prosimy o kontakt w zakrystii.
  7. Zachęcamy do udziału w II Edycji Kursu Alpha, która rozpocznie się 5 października br. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u prowadzącego o. Wojciecha – numer kontaktowy 665 559 862. Organizowany jest też kurs Alpha dla młodzieży w wieku od 15 – 19 lat. Zapisy również w zakrystii. Serdecznie zapraszamy.
  8. W zakrystii jest do nabycia Kalendarz rolnika na rok 2018 w cenie 25 zł.

 Na nowy rozpoczynający się tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Komentarze są wyłączone.