Ogłoszenia duszpasterskie

21 stycznia 2018 r. 
3-cia NIEDZIELA   ZWYKŁA

  1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Babci a jutro Dzień Dziadka, pamiętajmy w naszych modlitwach o kochanych Babciach i Dziadkach.
  2. po Mszy św. o godz. 11.15 odbędzie się spotkanie dzieci klas III wraz z rodzicami z terenu naszej parafii przygotowujących się do I Komunii świętej. Obecność obowiązkowa.
  3. Parafia karmelitów bosych w Przemyślu od stycznia tegoż roku, w trzecią niedzielę każdego miesiąca o godz. 10.00, modlić się będzie za Rodaków rozsianych po całym świecie, oraz za ich rodziny za przyczyną św. Rafała Kalinowskiego – patrona emigrantów. Dzisiaj inauguracja z udziałem abpa Adama Szala o godz. 10.00.
  4. Również dzisiaj, o godz. 13.30, w Kościele Ojców Reformatów zostanie odprawiona Msza św. na którą zapraszamy młodych zainteresowanych wyjazdem do Panamy na ŚDM (22-27 stycznia 2019). Po Mszy św. odbędzie się spotkanie logistyczne w kierunku Panamy.
  5. W Kościele trwa doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła w dniu 25 stycznia. Uczestnicy nabożeństw mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  6. W przyszłą niedzielę, 28.01.2018 r. ministranci z naszej parafii będą kwestować przy wyjściu z kościoła, prosząc o pomoc finansową na spłatę kosztów spotkania rekolekcyjnego w którym chcą uczestniczyć. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Niepokalanej, miłej niedzieli i udanego tygodnia                                                                 firanciszkanie

Komentarze są wyłączone.