06 października 2019 r.
27 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do Służby Ministranckiej przy naszej parafii. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub u o. Stanisława Maciaszka.
  2. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. odbywa się comiesięczna zbiórka ofiar na prowadzenie prac konserwatorskich w naszym kościele. Serdecznie prosimy o modlitewne i materialne wsparcie tych prac. W intencji Ofiarodawców sprawowana jest dzisiaj Msza św. o godz. 10.00.
  3. Dzisiaj o godz. 17.30 zapraszamy na comiesięczne nabożeństwo różańcowe z procesją eucharystyczną i zmianą tajemnic Żywego Różańca
  4. W miesiącu październiku w naszym kościele nabożeństwa różańcowe odprawiamy w dni powszednie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na specjalne nabożeństwo różańcowe w każdą środę o godz. 17.30.
  5. W najbliższą sobotę, 12 października o godz. 9.00 odprawiona zostanie Msza św. w intencji Rycerstwa. Bezpośrednio po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w sali św. Maksymiliana Kolbe. Serdecznie zapraszamy.
  6. Przyszłą niedzielę, 13 października, Kościół w Polsce będzie przeżywał jako Dzień Papieski. Zainauguruje on ogólnopolski tydzień dziękczynienia za kanonizację i cały pontyfikat Papieża świętego Jana Pawła II. Zgodnie z zapowiedzią zawartą w liście pasterskim za tydzień odbędzie się kwesta na stypendia dla uzdolnionej lecz niezamożnej młodzieży.
  7. W przyszłą niedzielę, 13. X. odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.15 spotkanie dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej oraz rodziców z terenu  naszej parafii przygotowujących się do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w salce młodzieżowej.
  8. 7-go października 2019 r. o godz. 19.15 rozpocznie się w kościele Trójcy Świętej w Przemyślu „kurs przedmałżeński”. W naszej parafii kurs przedmałżeński odbędzie się za miesiąc, w listopadzie.
  9. Duszpasterstwo Akademickie w Przemyślu informuje, że od pierwszej niedzieli października (6.10.2019) – już w każdą niedzielę roku akademickiego o 13.30 w Kościele Ojców Reformatów (ul. Jagiellońska) odprawiana będzie Msza św. dla środowiska akademickiego. Studentów przemyskich uczelni, wykładowców i pracowników zapraszamy do udziału w akademickiej Eucharystii.
  10. W dniach 11-13 października 2019 roku w Bursie Szkolnej w Przemyślu przy ul. Chopina 1 odbywać się będą warsztaty muzyczne organizowane przez Diakonię Muzyczną Archidiecezji Przemyskiej. Młodych (od klasy VII) zapraszamy do udziału w zajęciach i do posługi ewangelizacyjnej przez śpiew i muzykę. Informacje na plakatach i na stronie internetowej – pl i mlodziez.przemyska.pl  

 Wszystkim Parafianom i Gościom niech Dobry Bóg udzieli potrzebnych łask w nowo rozpoczynającym się tygodniu.

franciszkanie

Facebook
Skip to content