Ogłoszenia duszpasterskie

13 stycznia 2019 r.
NIEDZIELA  CHRZTU PAŃSKIEGO

  1. Ofiary złożone podczas poprzedniej niedzieli przeznaczone na prowadzenie prac remontowych w naszym kościele wyniosły 2 200 zł. Dziękujemy ofiarodawcom za Wasze wsparcie.
  2. Dzisiaj, 13.01. po Mszy św. o godz. 11.15 spotkanie dzieci i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św. z terenu naszej parafii.
  3. Jutro ostatni wyznaczony dzień wizyty duszpasterskiej, kolędy. Program kolędy na najbliższy tydzień:

14 stycznia (poniedziałek) – ul. Jagiellońska, Wodna

15 stycznia (wtorek) – Uzupełnienia

Początek kolędy od godz. 16.00.  Jeżeli opuszczone zostało jakieś mieszkanie lub w dniu kolędy nie było domowników, a chcieliby aby kapłan nawiedził mieszkanie i rodzinę prosimy to zgłosić osobiście dzisiaj lub jutro w zakrystii.

  1. We wtorek, 15.01. o godz. 17.30 w salce młodzieżowej spotkanie klas 7 SP przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  2. W środę rozpoczyna się w Kościele doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła w dniu 25 stycznia. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W piątek, 18.01. o godz. 17.15 w salce św. Maksymiliana spotkanie klas 6 SP przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  4. stycznia, tj. w sobotę o godz. 9.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe w salce.
  5. Zapraszamy na IV edycję ewangelizacyjnego kursu Alpha w naszej parafii. Pierwsze spotkanie kursu odbędzie się 31 stycznia 2019 r., tj. czwartek o godz. 18.30. Zapisy w zakrystii lub u o. Wojciecha, numer telefonu na plakacie w gablocie.

Wszystkim Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i opięki Matki Bożej Niepokalanej. 

Franciazkanie

 

 

 

Komentarze są wyłączone.