Ogłoszenia duszpasterskie
13 czerwca 2021 r.
11 Niedziela zwykła, Rok B.

 1. Ofiary złożone podczas poprzedniej niedzieli przeznaczone na konserwację naszego kościoła wyniosły 1 650 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli swoje ofiary na wspomniany cel.
 2. Młodzież z naszej parafii przy wyjściu z kościoła kwestuje na opłacenie rekolekcji wakacyjnych w Niepokalanowie. Zachęcamy do wsparcia i pomocy finansowej kwestującym.
 3. Uroczyste poświęcenie lilii i błogosławieństwo małych dzieci z okazji odpustu w naszej prowincji zakonnej ku czci św. Antoniego z Padwy podczas dzisiejszego nabożeństwa czerwcowego.
 4. Przy ołtarzu św. Antoniego wyłożone są tzw. chlebki św. Antoniego. Można skorzystać i wziąć sobie, jeden dla siebie za darmo, następne za dobrowolną ofiarę.
 5. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa dzisiaj o godz. 17.30, w tygodniu o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 6. Jutro spotkanie uczniów klas ósmych z naszej parafii przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. O godz. 19. 20 próba przed bierzmowaniem.
 7. W czwartek podczas wieczornej Eucharystii ks. bp. Stanisław Jamrozek młodzieży naszej parafii udzieli sakramentu bierzmowania.
 8. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Zachęcamy serdecznie do wspólnej modlitwy.
 9. W sobotę, 19.06.2021 r. bezpośrednio po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, w sali św. Maksymiliana Kolbe.
 10. Od następnej niedzieli zostaje zniesiona dyspensa od uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii ze względu na warunki pandemiczne.
 11. Informujemy, że nasz Zakon Franciszkanów przyjmuje kandydatów do życia zakonnego, pragnących zostać kapłanami lub braćmi zakonnymi. Zainteresowani mogą uzyskać informacje poprzez stronę internetową: franciszek.pl lub bezpośrednio w naszym klasztorze.
 12. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w 41 pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w katedralnej grupie św. Jacka. Szczegóły na plakacie w gablocie.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy miłej niedzieli i udanego tygodnia

franciszkanie

                                                                                    

Facebook
Skip to content