Ogłoszenia duszpasterskie
20 września 2020 r.
25 NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do Służby Ministranckiej przy naszej parafii. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub u o. Stanisława Maciaszka.
  2. Od przyszłego miesiąca, czyli od 1. października br. jeżeli będzie pogrzeb z naszej parafii, tak samo jak do tej pory tutaj w kościele będziemy odprawiali Msze św. pogrzebowe o godz. 8.00. Nowością będzie, że podczas tych Mszy celebrans będzie głosił kazanie pogrzebową, a po nim zbierana będzie taca. W zależności od zebranej kwoty będą odprawiane Msze św. za daną osobę, za którą modlić się będziemy we wspomnianej Mszy św. pogrzebowej. Będzie to Msza lub Msze – od uczestników pogrzebu. Ilość Mszy św. będzie uzależniona od ofiar złożonych na tacę. Tradycyjnie ofiara za Mszę św. w obecnym czasie to 50 zł. Rozpisany terminarz Mszy św. otrzyma rodzina na cmentarzu tego samego dnia.
  3. Agencja restrukturyzacji i modernizacji Rolnictwa, Oddział Podkarpacki informuje rolników że: od 9 do 30 września Agencja będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19. Wsparcie ma formę jednorazowej płatności ryczałtowej uzależnionej od rodzaju i wielkości prowadzonej produkcji rolnej.
  4. Przypominamy o konieczności zasłanianie nosa i ust w czasie liturgii.

Na nowy rozpoczynający się tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo.                                                                                                                franciszkanie

Facebook
Skip to content