Ogłoszenia duszpasterskie
17 stycznia 2021 r.
2- ga NIEDZIELA   ZWYKŁA

 

  1. Zakończyliśmy, wczoraj, tegoroczną kolędę. Dziękujemy osobom, które poważnie potraktowały zaproszenie do udziału w kolędzie i swoją obecnością wyraziły akceptacje nowej formie działalności duszpasterskiej w okresie pandemii.
  2. Dzisiaj, 17.01. po Mszy św. o godz. 11.15 spotkanie dzieci i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św. z terenu naszej parafii.
  3. Jutro, w poniedziałek rozpoczyna się w Kościele doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła w dniu 25 stycznia. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka, pamiętajmy w naszych modlitwach o kochanych Babciach i Dziadkach.
  5. Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 r. „Dniem solidarności z Chorwacją”. Tego dnia, czyli w przyszła niedzielę w polskich kościołach, również i u nas, będą zbierane datki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji.

Wszystkim obecnym, Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Niepokalanej.                                                                         Franciszkanie

 

 

Facebook
Skip to content