19 stycznia 2020 r.
2-ga NIEDZIELA   ZWYKŁA

  1. W naszej parafii zakończyła się wizyta duszpasterska, czyli tzw. kolęda. Wyrażamy wdzięczność wszystkim osobom i rodzinom, którzy przyjęli kapłana. Za życzliwość, przekazane uwagi i złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj, o godz. 17.00 w naszym kościele odbędzie się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie tradycyjnych kolęd z zespołem Towarzystwa św. Brata Alberta w Przemyślu „Siostra i Bracia”. Zapraszamy do udziału. Zespół wykona koncert kolęd również po wieczornej Mszy św. o godz. 18.30. Zachęcamy, aby skorzystać i wspólnie pokolędować.
  3. We wtorek obchodzimy Dzień Babci a w środę Dzień Dziadka, pamiętajmy w naszych modlitwach o kochanych Babciach i Dziadkach.
  4. W Kościele trwa doroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który zakończy się w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła w dniu 25 stycznia. Uczestnicy nabożeństw mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  5. W dniu 25 stycznia br., tj. w czwartą sobotę miesiąca, po Mszy świętej o godz. 9.00, odbędzie się „Spotkanie z Biblią”. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wykładach i rozważaniach Pisma Świętego.
  6. W przyszłą niedzielę, 26. stycznia będziemy gościć w naszej parafii panią Joannę Jurkiewicz, autorkę książki „Zwiastunowi z Gór”. Na koniec każdej Mszy św. wygłosi krótką prelekcję na temat osobistego doświadczenia spotkania ze Świętym Papieżem Janem Pawłem II, po której będzie okazja nabycia książki z autografem Pani Jurkiewicz. Informacje na plakacie w gablocie pod chórem przy wyjściu z kościoła.
  7. 6. Katechezy Przedmałżeńskie w Archikatedrze rozpoczną się 3 lutego i będą trwać przez okres trzech tygodni w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00.

Wszystkim Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzymy błogosławieństwa Bożego i opięki Matki Bożej Niepokalanej.                                                                                                                                               Franciazkanie

Facebook
Skip to content