W dniach 27-28 kwietnia 2019 roku w Centrum Kulturalnym w Przemyślu (ul. Konarskiego 9) odbywać się będą XVIII Międzynarodowe Warsztaty Muzyki GOSPEL Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęli Ks. Abp Adam Szal, metropolita przemyski i Prezydent Miasta Wojciech Bakun. Organizatorzy zapraszają do udziału w zajęciach warsztatowych (zapisy do 25 kwietnia br.) i na Koncert Finałowy, który odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia 2019 r., o godz. 18.00 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego. Informacje na plakatach i na stronie www.psgospel.com

Gospel, to w wolnym tłumaczeniu „dobra nowina o zbawieniu”, więc jeśli macie ochotę wyśpiewać radosną nowinę, zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Spotkania poprowadzą niezwykle energetyczni muzycy: Colin Williams i Diana Droździel, a akompaniować im będą: Szymon Markiewicz (instrumenty klawiszowe), Łukasz Giergiel (perkusja) i Marcin Chatys (bas).

Wydarzenia towarzyszące:

27 kwietnia (sobota) – godz. 19.15

Konferencja pt. „Ewangelia na pięciolinii” – ks. dr Marcin Koperski, Moderator Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej – kościół OO. Franciszkanów-Reformatów (wstęp wolny)

27 kwietnia (sobota) – godz. 20.00 – 22.00

Wieczór Chwały animowany m.in. przez Celebration Choir  (Kościół o.o. Franciszkanów-Reformatów – wstęp wolny)

28 kwietnia (niedziela) – godz. 9.00

Msza Święta – Kościół o.o. Franciszkanów-Reformatów

28 kwietnia (niedziela) – godz. 18.00

Koncert finałowy – Sala widowiskowa Centrum Kulturalnego w Przemyślu (ul. Konarskiego 9)


*bilety w cenie 20 zł do nabycia na godzinę przed koncertem

Facebook
Skip to content