Drodzy Parafianie!

Wiele rodzin z naszej Wspólnoty w czasie pandemii znalazło się w bardzo trudnej sytuacji. W świątecznej akcji „Laptop pod choinkę” organizowanej przez franciszkańską Fundację Brat Słońce, zakupiony sprzęt jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, trafi w ręce potrzebujących dzieci również z naszej parafii!

Dlatego zapraszamy każdego z Was do wsparcia rodzin, dla których nauka zdalna okazała się bardzo skomplikowana i spowodowała wśród dzieciaków nierówny dostęp do wiedzy.

Dołączcie do naszej akcji i wspólnie podarujmy dzieciom laptop, który będzie dostosowany do potrzeb uczniów. To Wy możecie zmienić trudną sytuację rodzin z naszego otoczenia. Chcemy pobudzić Was do dobroczynności, bo każdy Darczyńca to kolejna fala dobra w naszej Wspólnocie. Niech franciszkańskie Pokój i Dobro staną się prawdziwym gestem hojności.

Już teraz dziękujemy Ci za Twoją hojność i gotowość do pomocy dzieciom i młodzieży.


Dane do przelewu

Fundacja Brat Słońce
Żółkiewskiego 14, 31-539 Kraków

BNP Paribas Bank Polska S.A.:
80 1600 1013 1849 4935 4000 0008

Tytuł przelewu: Darowizna – Laptop pod choinkę

Dodatkowe informacje o akcji: https://bratslonce.pl/laptop-pod-choinke/

Proboszcz/Gwardian

Facebook
Skip to content