Karmelici Bosi z Przemyśla i Wspólnota Karmelitańskiego Ruchu Ewangelizacyjno-Modlitewnego zapraszają na “DESZCZ RÓŻ” (30 września 2021 godz. 19:30-22:30). Będziemy prosić o wstawiennictwo Św. Teresę z Lisieux, która nazwała się “małą złodziejką”, obiecując, że będzie “wykradać” w Niebie potrzebne nam łaski. W programie modlitwa uwielbienia, adoracja, świadectwa, Eucharystia.

Będą także święcone róże – symbol otrzymanych łask. Podczas wieczoru tradycyjnie piszemy listy do Świętej Teresy i składamy w specjalnej skrzynce. Przez rok są one przechowywane w zaklejonych kopertach i omadlane. W intencjach w nich zawartych modlą się SIostry Karmelitanki Bose i Wspólnota KREM. Po roku odsyłamy je nadawcom. Prosimy o przyniesienie zaadresowanych kopert z naklejonymi znaczkami. Listy staramy się pisać na miejscu, jest to forma modlitwy prośby. Czekamy także na Wasze świadectwa z poprzedniego roku. Można również włączyć się w modlitwę online:

⏩⏩⏩ TRANSMISJA ONLINE

Listy można przysłać także pocztą w podwójnej kopercie na adres klasztoru w Przemyślu (ul. Karmelicka 1, 37-700). Prosimy nakleić znaczek zwrotny także na właściwy list!

Facebook
Skip to content