W czwartek 22. Lutego 2024 r. rozpoczynamyrekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Rekolekcje poprowadzi nasz współbrat o. Piotr Głód z Lewoczy.

Rekolekcje będą trwały do niedzieli włącznie. Nauki będą głoszone w czwartek, piątek i w  sobotę o godz. 9.00, 16.30 i 18.30. W piątek będziemy przeżywali rekolekcyjny dzień chorych z obrzędem sakramentalnego namaszczenia chorych. Zapraszamy chorych do udziału. Z racji czwartkowej Drogi Krzyżowej ulicami naszego miasta – comiesięczne nabożeństwo do św. Charbela przenosimy z czwartku (22. lutego) na piątek (23. lutego) po Mszy św. wieczornej. Intencje Mszy św. za wstawiennictwem św. Charbela o uzdrowienie duszy i ciała można składać w zakrystii. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa olejem św. Charbela i ucałowanie relikwii.

Facebook
Skip to content